Witamy na naszej stronie internetowej !

Istniejemy na runku już od kilku lat i specjalizujemy się w prowadzeniu usług transportowych na terenie całego kraju jak i Europy. Nasza wieloletnia współpraca z firmami kurierskimi takimi jak SIÓDEMKA S.A lub K-EX Sp. z o.o. gwarantuje rzetelność, szybkość i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Ponadto, nasi najlepsi i doświadczeni kierowcy rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i poufność powierzanych nam przesyłek.
Dodatkowo, posiadamy ubezpieczenia w zakresie przewożonego ładunku oraz wykonywanych usług (OCP).

Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy swoją działalność o dodatkowe usługi z zakresu kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych oraz mechaniki pojazdów.
Dysponujemy także całodobową pomocą drogową na terenie Śląska jak i całego kraju.

Równolegle zajmujemy się także profesjonalnym montażem systemów podłogowych.
Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi na rynku polskim sklepami KOMFORT S.A zyskując tym samym wielu zadowolonych Klientów.
Udział w licznych szkoleniach oraz wieloletnie doświadczenie świadczą o naszym profesjonalnym podejściu do tematu gwarantując solidną i fachową pomoc a także doradztwo w każdym momencie realizowanej inwestycji.


Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i lokalne przedsiębiorstwa, zakłady przemysłowo-usługowe lub firmy ogólnopolskie.


Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe dla stałych zleceń:
- Transport od 1zł / netto
- Holowanie od 1,30 zł / netto
- Montaż m2 od 8 zł / netto


Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług z nastawieniem na nawiązywanie długotrwałej współpracy, w której priorytetem jest zapewnienie największej satysfakcji wszystkich naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

P.S. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, na cuda trzeba czekać od 3 do 5 dni roboczych  :-)